Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Parzynów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Centrum,Kępno(Parzynów + 12 km)

1 190 000 zł472 m² 2 521,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Numer oferty w biurze - sdz/kl/b2/2026 Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r. Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Mikstat(Parzynów + 19 km)

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kępno

Kępno(Parzynów + 12 km)

1 720 000 zł195 m² 8 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację kępno / piękny / spokojna dzielnica / funkcjonalny rozkład Polecam piękny dom wolnostojący usytuowany w spokojnej dzielnicy Kępna. Budowa została.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Syców

Syców(Parzynów + 15 km)

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny do remontu o pow. ok.120 m2, stodoła, garaż, działka 3182 m2. Gmina Syców. 32 arowa działka na której posadowione zostały budynki objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Podmiejska

Pieczyska(Parzynów + 23 km)

490 000 zł134,40 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Pieczyska gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stradomia Wierzchnia

Stradomia Wierzchnia(Parzynów + 23 km)

475 000 zł151 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ognisku Są takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kępno

Centrum,Kępno(Parzynów + 12 km)

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży całorocznego domu 1 piętrowego o pow. 45 m2 i pow. użytkowej 67 m2w stanie deweloperskim na zgłoszenie- realizacja cała Polska w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Mikorzyn

Mikorzyn(Parzynów + 9 km)

369 000 zł123 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Bliźniak w budowie - mikorzyn kwadrat prezentuje na sprzedaż bliźniak (w budowie) położony w spokojnej, zielonej okolicy. Budynek o nowoczesnej, prostej bryle z dachem dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kępno

Centrum,Kępno(Parzynów + 12 km)

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 70 m2 i pow. użytkowej 67 m2- dom na zgłoszenie- realizacja na terenie całej Polski w 3 mce na swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kaliska

Syców(Parzynów + 15 km)

2 700 000 zł200 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji! Duży dom, lokale usługowe oraz hala/magazyn, działki o łącznej pow. 4958 m2. Syców, ul. Kaliska. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Parzynów

Parzynów,wielkopolskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Rekreacyjnie, a może całorocznie? Parzynów, to miejscowość w gminie Kobyla Góra, w powiecie Ostrzeszowskim. To miejsce, gdzie można oddychać pełną piersią, wokół sporo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Parzynów

Parzynów,wielkopolskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m2 w stanie deweloperskim na działce o powierzchni 1500 m2 ogrodzonej wraz z gruntem o powierzchni 1,85 h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Parzynów

Parzynów,wielkopolskie

95 000 zł90 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 750 m²

sprzedamk domek do remontu w Parzynowie za Kobyla Gora piekna okolica gorzyste tereny ok 70 m2 dwa pokoje kuchnia lazienka dwa przedpokoje oraz kotlownia moj kon tel to   o wszelkie.